-18%








Описание
Характеристики
Информация для заказа
Немецкая марочная линза Rupp + Hubrach 1,5 Nanoperl S UV премиального качества
Марочна німецька лінза HP Action 1.5 від Rupp+Hubrach виготовлена з полімерного матеріалу Hellaplast, що вважається одним з найтонших та найлегших на оптичному ринку. Покриття Nanoperl S UV, завдяки GHnc-нанокомпозитному шару робить лінзу ще більш стійкою до подряпин. Подвійний захист від UV-променів сповільнює вікові зміни зору, а підвищений антистатичний ефект гарантує більш тривале використання. За лінзами з таким покриттям дуже легко доглядати, бо вони мають водо-, брудо- та жировідштовхуючі властивості. HP Action 1.5 spherical підходить дітям. Рекомендовано використовувати з обідковою оправою. На всі лінзи Rupp+Hubrach надається гарантія 3 роки.
Внимание! Нужную диоптрийность линз сообщите в комментарии к заказу, по телефону или отправьте фото рецепта на наш Viber.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Высота линзы | 70 мм |
| Диаметр | 70 мм |
| Дизайн линз | Сферические |
| Длина волны ультрафиолетового излучения | 400 нм |
| Индекс преломления | 1,5 |
| Оптическое покрытие | Гидрофобное, Упрочняющее, Антистатическое, Многофункциональное, Просветляющее |
| Тип линз по материалу | Органические |
| Цветность линз | Бесцветные линзы |
| Число Аббе | 58 |
| Ширина линзы | 70 мм |
- Цена: 980 ₴
